TandemMusic+


je sloučením toho nejlepšího, co oba muzikanti nasbírali samostatně i při společném účinkování na svatbách (i zlatých!), promocích, rodinných oslavách, ale i plesech, a podobných slavnostech doslova po celé republice. Výsledkem a hlavní předností je pestrost žánrů (pop, beat, lidovky, latina, country… (ostatní dosaďte sami), stylů téměř doslova od Bacha po Vlacha, ale i po Kabát, Elán…

Jsme zábavová kapela, zpíváme a hrajeme při nejrůznějších příležitostech, jako jsou rodinné oslavy, svatby, ale i firemní večírky, zábavy i plesy. Tomu odpovídá i náš repertoár, který zahrnuje všechny hudební žánry populární hudby. Umíme oslovit posluchače všech věkových kategorií. Na našich produkcích dáváme příležitost i samotným posluchačům zazpívat si s naším hudebním doprovodem.

 

 

 

Poptávka na vystoupení

Členové souboru

Ivan
Muzice se věnuje od dětství. Hraje na vícero hudebních nástrojů. Je absolventem vojenské hudební konzervatoře (trubka, housle, klavír). Během své letité hudební kariéry hrál v několika orchestrech (symfonický, dechový, taneční orchestr, country a folková kapela, v poslední době i jako „one-man kapela“. Repertoár má všestranný. 50. – 90. léta po současnost. Všechny hudební kategorie a žánry, pro děti a lidi od tří do sta let ( a více). Doprovod ke zpěvu má v klávesách špičkové úrovně.
Lenka
Zpěvu se věnuje od dětství. Absolvovala Lidovou školu umění, obor zpěv, klavír. Zpívala ve významných pražských pěveckých sborech. Vystupovala jako sólistka i vokalistka v profesionálních kapelách s různým hudebním zaměřením. Získala tak zkušenosti ve zpěvu písní nejrůznějších stylů a žánrů. Z hudebních nástrojů si oblíbila kytaru, kterou zvládá skvěle. Má široké repertoárové zázemí.