Earl duo

 

Soubor EARL DUO založily již během studií na Pražské konzervatoři v roce 1992. Příjemný zvuk nástrojového spojení flétny s kytarou a široký repertoár jak  ze skladeb zkomponovaných přímo pro tyto nástroje, tak i nespočet upravených skladeb umožňuje souboru hrát nejen na koncertech, ale i při dalších akcích  jako jsou vernisáže, rauty, historické programy, firemní prezentace apod. Vedle mnoha vystoupení v ČR hrál soubor ve Francii a v Itálii na benátském karnevalu.

 

 

 

 

Poptávka na vystoupení

Členové souboru

Lucie Kirschnerová - Tarabová
Lucie Kirschnerová - Tarabová se narodila v rodině hudebníků. Od 5 let se učila hrát na housle, v 9 letech začala hrát na pikolu, od 10 let hraje na příčnou flétnu. Studovala u svého dědečka prof. F. Čecha. Pražskou konzervatoř absolvovala ve třídě prof. Jana Hecla. Zúčastnila se flétnových kurzů W. Bennetta v Londýně a J. Galwaye ve Švýcarsku.
Hraje s různými hudebními tělesy a umělci doma i v zahraničí. (Originální hudební divadlo Praha, Linha Singers, muzikál Jesus Christ Super Star, divadlo Archa, MIG21 a další).
Na kontě má nahrávky pro Český rozhlas i Českou televizi. Natočila několik CD.
Helena Půlpánová - Táborská
Helena Půlpánová - Táborská se po absolutoriu na Státní pražské konzervatoři u prof. A. Sádlíka a Hudební akademii múzických umění v Praze u doc. Štěpána Raka prezentovala jako sólový i komorní hráč doma a v zahraničí.
Spolupracuje s řadou souborů a intrpretů - s Českým rozhlasem, Českou televizí, vystoupení s orchestrem FOK, Komorním orchestrem Václava Talicha a s umělci jako jsou např. Karel Gott, Peter Dvorský, Alfréd Strejček, Miroslav Horníček, Josef Somr, Taťjana Medvecká, Boris Rösner a Radovan Lukavský, kterého doprovázela vlastní tvorbou.